Kontakt

Oxford Business and Management Ltd.
5 East St. Helen Street
Merchant House
Abingdon, Oxford
OX14 5EG

United Kingdom

Často kladené otázky

Začínáme

Jak zahájím kurz?

Začít je snadné! Jednoduše procházejte naše kurzy a vyberte si kurzy, které se vám líbí, z našeho seznamu kurzů zde. Během procesu platby budete vyzváni k vytvoření osobního studentského účtu. Pokud již máte účet, přihlaste se a vyberte kurzy ze seznamu.

Kdy můj kurz začne?

Kurz můžete zahájit ihned po provedení úspěšné platby. Budete mít doživotní přístup ke svému kurzu. To znamená, že můžete také zahájit kurz později, udělat si tolik přestávek, kolik chcete, a v budoucnu dokonce celý kurz znovu absolvovat.

Jak dlouhý je kurz?

Sbalili jsme vše podstatné do výkonných krátkých kurzů. Každý kurz trvá 2 až 3 hodiny. Všechny naše kurzy jsou stoprocentně online, textové (včetně mnoha obrázků, grafů a diagramů). Trvání každého kurzu najdete v seznamu kurzů zde. Budete mít doživotní přístup ke svému kurzu. To znamená, že můžete také zahájit kurz později, udělat si tolik přestávek, kolik chcete, a v budoucnu dokonce celý kurz znovu absolvovat.

Jaké jsou počáteční požadavky?

Naše kurzy jsou určeny pro studenty i nestudenty. Proto nepotřebujete žádné předchozí znalosti koncepcí řízení ani žádný akademický doklad. Vše, co potřebujete, je webový prohlížeč a nějaká motivace!

Kurzy a programové certifikáty

Jak získám certifikát kurzu?

Chcete-li získat svůj osobní certifikát kurzu, musíte absolvovat online kurz a kvíz. Všechny naše kvízy otázky s možností označení více odpovědí. Nebojte se - kvíz můžete několikrát znovu zdarma absolvovat. Rovněž neexistuje žádný časový limit pro absolvování kurzu nebo kvízu. Certifikát obdržíte jako digitální soubor (pdf). Nezasíláme tištěné kopie.

Jaká je hodnota mého certifikátu?

Oxford Business and Management Institute udržuje své programy distančního vzdělávání na stejně vysokých standardech, jaké používají tradiční vzdělávací instituce. Naše certifikáty jsou proto uznávány a přijímány zaměstnavateli po celém světě. Upozorňujeme, že neudělujeme akademické tituly. Většina organizací však uznává naše certifikáty jako platné profesionální certifikáty. Více informací o přidávání našich certifikátů do svého profilu LinkedIn najdete zde.

Kde najdu své certifikáty?

Chcete-li najít a stáhnout všechny své certifikáty, přihlaste se, vyberte „Můj účet“ a klikněte na „Moje certifikáty“.
Akční plán Evropské komise pro digitální vzdělávání posiluje digitální certifikáty. Náš institut podporuje myšlenku nahradit papírové dokumenty modernějšími alternativami. Proto obdržíte všechny své certifikáty jako digitální soubory (pdf), abyste mohli snadno ukládat a sdílet své kvalifikace. Nezasíláme tištěné kopie. Pokud potřebujete tištěnou kopii svého certifikátu, doporučujeme jej vytisknout na vysoce kvalitní fotografické tiskárně. Oba dokumenty - digitální certifikát i váš osobní výtisk - jsou platné.
Zaměstnavatelé a vzdělávací instituce mohou naše certifikáty vždy ověřit pomocí ID kódu na každém certifikátu.

Co je programový certifikát?

Pokud absolvujete 4 až 6 kurzů v určitém oboru (např. Mini-MBA, projektový management atd.), Získáte programový certifikát bez dalších poplatků. Tyto programy najdete v našem seznamu kurzů zde.

Náklady a platby

Kolik stojí kurz?

S našimi aktuálními slevami stojí naše online kurzy mezi 149,00 € až 199,00 € (přibližně 3831 až 5116 Kč). Tyto náklady zahrnují obsah kurzu a váš osobní certifikát. Nejsou žádné další náklady. Všechny ceny najdete zde.

Jak můžu zaplatit?

Přijímáme všechny hlavní kreditní karty (Visa, Mastercard atd.) a hlavní debetní karty. Ruční bankovní převody bohužel nepřijímáme. Pokud používáte kreditní kartu třetí strany (např. Člena rodiny nebo blízkého přítele), ujistěte se, že tato osoba schválila vaši platbu.

Kdy musím zaplatit?

Všechny naše kurzy musí být zaplaceny předem. Ihned po úspěšné platbě můžete začít studovat.

Proč moje platby selžou?

Platba může selhat z různých důvodů. Zde jsou některé zdroje chyb a řešení:
- zkontrolujte chyby v zadaných údajích o kreditní kartě
- ujistěte se, že je na vašem účtu dostatek peněz
- použijte jinou kreditní kartu

Problém s objednávkou nebo účtem

Nemohu zaplatit ani zadat objednávku

K platbě použijte kreditní kartu. Platba může selhat z různých důvodů. Zde jsou některé zdroje chyb a řešení:
- zkontrolujte chyby v zadaných údajích o kreditní kartě
- ujistěte se, že je na vašem účtu dostatek peněz
- použijte jinou kreditní kartu

Nemohu zahájit kurz, který jsem si koupil

Proveďte prosím následující:
- Přihlaste se zde a zkontrolujte, zda se kurz objeví v sekci „Moje kurzy“. Pokud se tam nezobrazí, zkontrolujte, zda jste během procesu platby použili jinou e-mailovou adresu.
- Zkontrolujte e-mailovou schránku, kde najdete e-mail s potvrzením objednávky. Pokud jste takový e-mail neobdrželi, zkontrolujte, zda jste během procesu platby použili jinou e-mailovou adresu.
- Zeptejte se ve své bance, zda byly peníze odečteny z vašeho účtu.
- Pokud byla vaše objednávka úspěšná a nemůžete získat přístup ke kurzu, zašlete prosím e-mail na adresu info@www.obmi.cz se svým jménem a ID objednávky.

Udělal jsem chybu ve své objednávce

Pokud jste omylem zakoupili kurz dvakrát nebo pokud jste zakoupili nesprávný kurz, pošlete e-mail na adresu info@www.obmi.cz a popište svůj problém. Rádi vám pomůžeme.

Musím změnit své jméno, e-mail nebo heslo

Pokud jste zapomněli své uživatelské heslo, kliknutím sem jej resetujte. Poznámka: Pokud nemůžete najít obnovovací e-mail, zkontrolujte složku spamu v e-mailové schránce.
Pokud potřebujete změnit své jméno nebo e-mailovou adresu, jednoduše se přihlaste, přejděte na „Můj účet“ a zvolte „Moje nastavení“.