Vysoce kvalitní vzdělávání pro každého bez
ohledu na to, kdekoli se nacházíte

Začněte s výukou ještě dnes!

Důvěryhodný institut kontinuálního vzdělávání

Všechny naše kurzy jsou pečlivě navrženy týmem expertů na management, obchodní profesionály, ekonomů a akademiků kteří vědí, jaké dovednosti jsou skutečně důležité, abyste uspěli v dnešním světě obchodu. Díky tomu jsme dosáhli míru spokojenosti našich studentů na úrovni 96%.

Oxford Business and Management Institute poskytlo tisícům studentů z různých zemí světa základní obchodní dovednosti a znalosti. Naše vzdělávání jim pomohlo dosáhnout různé kariérní cíle od vlastní propagace přes začátky podnikání až po sledování nových trendů.

Čtyři pilíře našeho vzdělávacího konceptu

Digitální

Vzdělávání je 100% online. Kurzy jsou v textové podobě, určené na samostudium a navrženy pro maximální ponoření do učení.

Kompaktní

Krátké učební kapitoly umožňují rychlé zvládnutí základních obchodních principů.

Přístupný

Dostupné kurzy s doživotním přístupem – nejsou potřeba žádné předchozí znalosti.

Praktický

Kurzy jsou zaměřeny na témata, příklady a případové studie, na kterých v dnešním obchodním světě skutečně záleží.

Flexibilní vzdělávání s globální mentalitou

Změna životního stylu má za následek i změnu vzdělávání. V době rostoucího pohybu, flexibility a množství informací kolem, jsme byli odhodláni vytvořit nový vzdělávací zážitek, který splní nejen vaše potřeby, ale i dnešní obchodní standardy.

Naší vizí je svět, ve kterém se kdokoli / kdekoli může naučit nové obchodní a manažerské dovednosti, rychleji než kdykoliv předtím. Snažíme se pokračovat a posouvat vás ve vaší kariéře. Zároveň vám chceme nabídnout vysoce kvalitní vzdělávací zážitek.

Britská disciplína

Velká Británie má jednu z největších ekonomik, která představuje inovace a vysokou úroveň produktivity. Země je lídrem v angel investicích, což je důkazem obrovské koncentrace odborníků na poli obchodu.

Díky vynikající infrastruktuře, skvělému výzkumnému prostředí a obrovským obchodním příležitostem mají kurzy Oxford Business and Management Institute všechny předpoklady k tomu, aby se staly perfektním místem pro vaše vzdělávání.

Spojení s naší komunitou

Chcete-li se k Oxford Business and Management Institute připojit na sociálních sítích a mít přehled o našich novinkách, sledujte náš Facebook a LinkedIn.

Máte další otázky týkající se našich online kurzů nebo institutu? Neváhejte navštívit naše Centrum pomoci, kde najdete odpovědi na nejčastější otázky a také naše kontaktní údaje.