Programy Business manažment

Počet požadovaných kurzů: 6
Trvání programu: 3h / kurz
Úroveň: Úvodní
Cena: Žádne další náklady
Prístup: Odemkne se automaticky po dokončení požadovaných kurzů

Programový certifikát v

Business manažmentu (Mini-MBA)

O tomto programu

Tato Mini-MBA je zaměřena na rozvoj vašich obchodních dovedností. Jedná se o online zrychlený program, který pokrývá všechny klíčové oblasti obecného řízení podniku. Mini-MBA je rychlý a nákladově efektivní způsob, jak dosáhnout svého dalšího kariérního cíle a posílit svůj pracovní profil. Kombinuje nejdůležitější aspekty tradičních manažerských studií do šesti vzrušujících a cenově dostupných online kurzů.
 

Mini-MBA je určen pro:

  • Lidé, kteří chtějí získat základní porozumění světu podnikání a položit perfektní základ pro svou kariérní cestu.
  • Manažeři, kteří chtějí získat znalosti v různých oblastech souvisejících s podnikáním, aby mohli postupovat ve své kariéře.
  • Lidé, kteří chtějí získat základní informace o vzdělávání ve stylu MBA zrychleným a dostupným způsobem.

Získejte špičkovou sadu obchodních dovedností

Tento program Mini-MBA vám poskytne robustní sadu základních obchodních dovedností, základních nástrojů a základní 360stupňové porozumění principům správy. Učební osnovy a obsah této Mini-MBA byly pečlivě vyvinuty manažerskými odborníky, kteří vědí, které dovednosti jsou opravdu důležité pro úspěch v dnešním složitém obchodním světě.

Jak získat tento programový certifikát

Jednoduše se zaregistrujte do jednotlivých kurzů, které jsou součástí tohoto programu. Po úspěšném absolvování všech požadovaných kurzů si budete moci stáhnout certifikát Mini-MBA bez dalších poplatků a poplatků. Kurzy lze absolvovat individuálně a bez konkrétní objednávky.

V tomto programu je 6 kurzů:

Často kladené otázky

Jak se zaregistruji do tohoto programu?

Jednoduše se zaregistrujte do jednotlivých kurzů, které jsou součástí tohoto programu. Po úspěšném absolvování všech požadovaných kurzů si zde budete moci stáhnout Mini-MBA certifikát.

Kolik tento program stojí?

Chcete-li získat certifikát Mini-MBA, musíte se přihlásit do jednotlivých kurzů. Cena je v současné době 199,00 € (přibližně 5116 Kč) za kurz.

Který certifikát obdržím?

Obdržíte:
- kurzové certifikáty jednotlivých kurzů
- Mini-MBA certifikát (po dokončení všech požadovaných kurzů)
Všechny certifikáty obdržíte v digitální podobě (PDF).

Jaká je hodnota tohoto Mini-MBA certifikátu?

Oxford Business and Management Institute udržuje své programy distančního vzdělávání na stejně vysokých standardech, jaké mají tradiční vzdělávací instituce. Tento programový certifikát je proto vysoce uznávaný a přijímaný mnoha zaměstnavateli po celém světě. Upozorňujeme, že neudělujeme akademické tituly ani tituly. Většina organizací však uznává tento certifikát jako platný profesionální certifikát.
Tento certifikát vám poskytne nástroje k tomu, abyste vynikli v oboru. Důrazně doporučujeme, abyste svůj programový certifikát sdíleli na své stránce LinkedIn a pokračovali v předvádění svých úspěchů a zdůraznění svých znalostí.

Kde najdu svůj Mini-MBA certifikát?

Po dokončení všech požadovaných kurzů přejděte na „Můj účet“> „Moje programy“. Zde můžete najít a stáhnout svůj Mini-MBA certifikát.