Programy Udržitelný manažment

Počet požadovaných kurzů: 4
Trvání programu: 2h / kurz
Úroveň: Úvodní
Cena: Žádne další náklady
Prístup: Odemkne se automaticky po dokončení požadovaných kurzů

Programový certifikát v

Udržitelném manažmentu

O tomto programu

Tento program je zaměřen na rozvoj vašich dovedností v oblasti udržitelnosti. Jedná se o online zrychlený program, který pokrývá všechny klíčové oblasti udržitelného řízení. Tento program představuje rychlý a nákladově efektivní způsob, jak dosáhnout svého dalšího kariérního cíle a posílit svůj pracovní profil. Komprimuje nejdůležitější aspekty studií udržitelného řízení do čtyř vzrušujících a cenově dostupných online kurzů.

Jak získat tento programový certifikát

Tento programový certifikát obdržíte automaticky po absolvování čtyř požadovaných kurzů (viz kurzy níže). Jednoduše se zapište do jednotlivých kurzů a absolvujte je svým vlastním tempem. Kurzy lze zakoupit jednotlivě a lze je absolvovat bez konkrétní objednávky. Po dokončení všech čtyř kurzů si budete moci stáhnout programový certifikát bez jakýchkoli dalších poplatků.

Často kladené otázky

Jak se zaregistruji do tohoto programu?

Jednoduše se zaregistrujte do jednotlivých kurzů, které jsou součástí tohoto programu. Po úspěšném absolvování všech požadovaných kurzů si zde budete moci stáhnout programový certifikát.

Kolik tento program stojí?

Chcete-li získat tento programový certifikát, musíte se přihlásit do jednotlivých kurzů. Cena je v současné době 149,00 € (přibližně 3831 Kč) za kurz.

Který certifikát obdržím?

Obdržíte:
- kurzové certifikáty jednotlivých kurzů
- programový certifikát (po dokončení všech požadovaných kurzů)
Všechny certifikáty obdržíte v digitální podobě (PDF).

Jaká je hodnota tohoto programového certifikátu?

Oxford Business and Management Institute udržuje své programy distančního vzdělávání na stejně vysokých standardech, jaké mají tradiční vzdělávací instituce. Tento programový certifikát je proto vysoce uznávaný a přijímaný mnoha zaměstnavateli po celém světě. Upozorňujeme, že neudělujeme akademické tituly ani tituly. Většina organizací však uznává tento certifikát jako platný profesionální certifikát.
Tento certifikát vám poskytne nástroje k tomu, abyste vynikli v oboru. Důrazně doporučujeme, abyste svůj programový certifikát sdíleli na své stránce LinkedIn a pokračovali v předvádění svých úspěchů a zdůraznění svých znalostí.

Kde najdu svůj programový certifikát?

Po dokončení všech požadovaných kurzů přejděte na „Můj účet“> „Moje programy“. Zde můžete najít a stáhnout své programové certifikáty.